Systemy ratalne

  • Santander

O nas

„Laviska” P.W. istnieje od 1995 roku. Siedzibą firmy jest miasto Bychawa. Właśnie tu znajduje się pierwszy uruchomiony Salon Meblowy. Obecnie w Bychawie posiadamy także Salon Patronacki Black Red White oraz Magazyn Główny.
Prowadzimy sprzedaż w Bychawie, Bełżycach, Niedrzwicy Dużej i Turobinie. Salony te powstały z myślą o potrzebach, wymaganiach i możliwościach głównie odbiorców indywidualnych małych miast i okolicznych miejscowości. Realizujemy również zamówienia Urzędów, Przedszkoli, Szkół, Domów Kultury i innych instytucji.

Oferujemy:
meble pokojowe: meblościanki, meble systemowe i modułowe oraz szeroki wybór mebli tapicerowanych;
meble dziecięce i młodzieżowe;
meble kuchenne: zestawy kuchenne w szybkiej sprzedazy (komplety kuchenne o standardowych wymiarach) oraz meble kuchenne wedlug indywidualnych projektów (wykonujemy pomiar, projekt komputerowy i wycenę w domu klienta) posiadamy także w sprzedaży sprzęt AGD do zabudowy kuchni oraz zlewy i baterie.
meble biurowe i gabinetowe;
meble przedpokojowe;
meble uzupełniające: ławy, stoliki, szafki rtv, półki, regały, wieszaki, karnisze,dywany.

Staramy się sprostać koncepcjom wystroju każdego wnętrza, które tworzą
NASZE MEBLE W WASZYCH DOMACH I INSTYTUCJACH

Dążymy do tego aby nasi pracownicy tworzyli wykwalifikowaną kadrę, która pomoże w optymalnym wyborze produktu. Tworzymy zespół, który dzieki dobrej organizacji i komforcie pracy potrafi wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
Naszym priorytetem jest zapewnienie Naszym Klientom solidnej i kompetentnej obsługi oraz serwisu po zakupie mebli.
Współpracujemy z wieloma producentami mebli, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu bogatą ofertę sprzedaży. Wieloletnia współpraca owocuje również zaufaniem i wiarygodnością najlepszych firm w Polsce, które cenią partnerów handlowych dbających nie tylko o wizerunek firmy, ale przede wszystkim o klienta. Organizujemy więc wspólnie promocje różnego rodzaju mebli po najniższych cenach na rynku.
Oferujemy korzystny zakup mebli poprzez systemy ratalne Santander.